Komercyjne testy wymazowe w kierunku COVID-19

UWAGA! aktualizacja -> https://omr.sobotka.pl/komercyjne-testy-w-kierunku-covid-19/

Drodzy Państwo

informujemy że nasza placówka wykonuje również komercyjnie (odpłatnie) testy wymazowe w kierunku zakażenia Covid-19. Badania wykonywane są codziennie, po wcześniejszej rejestracji pod numerem 782-149-810, w przychodni przy ul. Strzelców 2. Materiał do testu stanowi wymaz z nosogardła, oznaczenie wykonujemy na miejscu a wynik uzyskujemy w 15-20 minut. Pracujemy jedynie na rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia testach antygenowych firm Abbott i AssureTech spełniających surowe wymogi jakościowe. Zgodność oferowanych testów z badaniem genetycznym PCR wynosi 99%. Wysoką wiarygodność potwierdza również zrównanie obu testów ustawą z dnia 30.10.2020 stanowiącą o uznaniu dodatniego wyniku testu antygenowego za podstawę do  postępowania sanitarnego (nałożenia izolacji/kwarantanny).

 • Aby wykonać test nie potrzeba skierowania.
 • Wystarczy umówić się na test pod numerem 782-149-810, badania wykonywane są codziennie, na miejscu w naszej przychodni
  w Sobótce. 
 • Wynik uzyskujecie Państwo w 20 minut.
 • Otrzymujecie Państwo wynik w postaci papierowej w języku polskim, angielskim lub niemieckim. Wynik testu umożliwia przekroczenie granicy w trakcie trwania obostrzeń sanitarnych. 
 • Każdy wynik zgodnie z wymogiem ustawowym raportujemy
  do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w systemie EWP
  i może on zostać potwierdzony w centralnej ewidencji przez wszystkie służby.
 • Koszt jednego testu wynosi 100zł.
 • Istnieje możliwość wystawienia faktury / płatności kartą.

Nasza przychodnia jest wiodącym ośrodkiem diagnostycznym w regionie, od kilku miesięcy prowadzimy punkt wymazowy dla naszym pacjentów w ramach NFZ. Wykonaliśmy dotychczas kilkaset testów antygenowych  jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami i mamy doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sanitarnych.

Jeśli potrzebujecie Państwo wykonać badanie przesiewowe wśród swoich pracowników, na miejscu w siedzibie Państwa firmy prosimy o kontakt na adres poczta@omr.sobotka.pl – oferujemy preferencyjne warunki finansowe oraz szybkie terminy realizacji.